Інфраструктура

ТРЦ PODOL MALL знаходиться в Подільскому районі м. Києва, на участку, що межує з вулицями Єленівською, Межигірською та Набережно-Луговою. 

 

Поділ – один з центральних районів міста, де зосереджено чимало крупних бізнес-центрів, вищих учбових закладів, шкіл, адміністративних комплексів, офісів компаній та жилий фонд. На Подолі добре розвинута транспортна система (метро, міські автобусы, маршрутне таксі).

 

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РАЙОНУ:

Центральний Поділ являєтся туристичним центром міста та входить в зону центрального ділового району міста (CentralBusinessDistrict). 

 


  

ОФІСИ:

Поділ не тільки туристичний центр столиці, але і бізнес-територія, що успішно ровивається та грає велику роль в діловому житті міста.

 

Існуючі: БЦ Ільїнський, БЦ Подол Престиж, БЦ Топаз, БЦ Артем, БЦ Форум, БЦ Вознесенський спуск, БЦ Каньон, БЦ Дніпро Плаза, БЦ Поділ Плаза, БЦ Тріо, БЦ Киянівський, БЦ Мілленіум, БЦ Володимирський, БЦ HorizonPodol, та інші адміністративні будівлі та корпуси

 

Загальна кількість професіональних офісних приміщень: 197 000 кв.м.

Загальна кількість співробітників складає: 44 000 чоловік.

На стадії будівницта: БЦ на вул. Спаській, МФК на вул. Ярославській/Верхній Вал, БЦ HorizonPodilII, БЦ на вул. Фрунзе, BC Поділ Престиж, загальною площею 60 000 кв.м. 

 


 

ВУЗи:

Поділ являється центром просвітництва та освіти. На сьогоднішній день в зоні охвату ТРЦ розміщені багаточисельні ВУЗи:

 

   Києво-Могилянська Академія

   Державна академія статистики, обліку та аудиту (ДАСУА)

   Київський інститут міжнародних відносин (КІМВ)

   Національна Академія образотворчого мистецтва та архітектури

   Інститут підприємництва, права та реклами

   Та інші учбові заклади (гімназії, ліцеї, технікуми)

Загальна кількість студентів, шо навчаються на Подолі - 15000 чол.

 

Кількість шкіл в Подільському районі досягає 50, кількість школярів біля 45 000 чоловік.

 

Інфраструктура Подільського району знаходиться на стадії розвитку, спостерігається дефіцит якісних торгових площ: відсутні професійні супермаркети, підприємства сфери розваг. Дякуючи цьому дефіциту, ТРЦ буде мати стійкий інтерес як зі сторони відвідувачів, так і зі сторони орендарів. 

 


 

ГОСТИНИЦІ:

Будучи історичним центром міста, Поділ являєтся одним із кращих міст для гостиничного бізнесу, так як безліч туристів, котрі відвідують Київ, віддають перевагу зупинятися на Подолі. Багаточисельні готелі (4-5 зірок), а також декілька хостелів (новий вид готельного сегменту в Україні) розміщенні на території Подолу.

 

Існуючі: Riviera Hotel, Fairmont Hotel, Impresa Hotel, Готель Дніпровський, Radisson Blu.

 

ТРАНСПОРТ:

Основні маршрути міського транспорту з обов’язковими зупинками біля ТРЦ PODOLMALL:

 

Трамваї: № 11, 12, 19

Автобуcи: № 53, 72

Маршрутне таксі: № 219, 451, 453, 587

Середня кількість пасажирів та пішоходів (в тому числі пішоходів, автомобілістів та користувачів миського транспорту) складає 139 700 чол/день.

Метро: станція метро ім. Тараса Шевченка

Середня кількість пасажирів метро – 15 000 чол/день.

 

Перспективи розвитку: Згідно генерального плану, протягом 2015-2017 р.р. заплановано відкриття нової 4-ої лінії метро. На новій лінії будуть працювати 2 пересадочні станції, одна з яких буде зв’язана з існуючою ст. М. Тараса Шевченко, розміщеною біля входу в ТРЦ PODOLMALL.

Прогнозований трафік пасажиропотоку нової станції метро – 40 800 чол/день.


Останні новини
Будівництво торговельно-розважального центру проходить згідно графіку.
16.11.2017
Будівництво торговельно-розважального центру проходить згідно графіку. Забудовник демонструє високий рівень і якість виконуваних робіт.
Всі новини