Місцезнаходження

Місцезнаходження ТРЦ :

м. Київ, Подільський р-н, ділянка, обмежена вулицями Оленівською, Межигірською та Набережно-Луговою.

  

Ділянка знаходиться у 10 хвилинах їзди від центру міста, на «вечірньому напрямку» автомобільного транспорту по вул. Межигірській, яка як і Набережно-Лугова, сполучає центр міста з одними із найбільших житлових масивів - Мінським і Оболонським на правому березі, а також Троєщинським масивом на лівому березі.

Безпосередньо біля  входу в ТРЦ знаходиться вихід станції ім. Тараса Шевченка Київського метрополітену, а також зупинки громадського транспорту та маршрутних таксі. 
Об'єкт розташований у жвавому транспортному вузлі і має зручне сполучення з усіма районами міста. Найбільш інтенсивний автомобільний рух спостерігається по вул. Набережно-Луговій, а також по вул. Межигірській та біля входу до метрополітену (ст. метро Тараса Шевченка). Поруч із ТРЦ розташовані зупинки громадського транспорту, у тому числі автобусів № 72, 53, маршрутних таксі № 219, 587, 451, 453, 514, і трамваїв № 11, 12, 19.
ТРЦ  знаходиться недалеко від жвавої історичної частини Подолу - вул. Сагайдачного та Контрактової площі. Жителі Подільського та Шевченківського районів Києва матимуть можливість зробити покупки і відпочити недалеко від свого будинку

Поділ - це територія, де зосереджені навчальні заклади, численні офіси, банки, держустанови, що є додатковим джерелом генерування потоків відвідувачів ТРЦ.

 

Унікальність ТРЦ  полягає в тому, що це - сучасний комплекс торгівлі, відпочинку та розваг поруч із домівкою. Мешканцям району та тим, хто працює на Подолі, не потрібно витрачати багато часу на збори і на дорогу. Достатньо вийти із дому або офісу, трохи пройтися і опинитися в місці, де зосереджено усе необхідне для життя і відпочинку городянина.

Перспективи розвитку району - Нова лінія метро

 

Київська міська державна адміністрація планує будівництво нової (4 -ї) лінії метро. Ця лінія буде включати в себе дві пересадочні станції, одна з яких буде пов'язана з існуючою ст. м. Тараса Шевченка, розташованої біля входу в ТРЦ . Пасажиропотік нової лінії метро складе близько 40,800 чоловік на день. Будівництво нової лінії заплановано на 2015 – 2017рр. Нова лінія метро з'єднає Правий берег з одним із найбільш густонаселених районів Лівого берега - Троєщиною.

 

Відповідно, локація проекту матиме кардинально інше значення після реалізації і запуску даної лінії метро. Нова гілка метро з її пересадочними зонами стала предметом інтересу і активного розвитку девелоперів, що ставить ТРЦ  у майбутньому на одну щаблину із найуспішнішими новими проектами міста.

 

Перспективи розвитку району - Транспортна розв'язка

 

Нова розв'язка на Поштовій площі на даний час знаходиться на стадії будівництва. Після закінчення реконструкції будуть оптимізовані транспортні потоки, які направлені від Оболоні, Куренівки та житлових масивів Лівого берега до центру міста і назад. Таким чином, вже зараз можна говорити про передбачуваний активний  потік відвідувачів. Існує ще одна транспортна розв'язка, будівництво якої заплановано на найближчі 5 років. Дана розв'язка проходитиме біля ТРЦ , сприяючи збільшенню пасажиро-потоку у цьому районі.


Останні новини
Будівництво торговельно-розважального центру проходить згідно графіку.
16.11.2017
Будівництво торговельно-розважального центру проходить згідно графіку. Забудовник демонструє високий рівень і якість виконуваних робіт.
Всі новини